PRELEGENCI

MARIANNE BENTZEN

Marianne.Bentzen.239.176

Marianne Bentzen przez trzy dekady prowadziła wiele szkoleń międzynarodowych jako jeden z wiodących na świecie psychoterapeutów – zarówno w Europie, jak i USA.
Dzisiaj skupiła się na pracy nad praktycznym zastosowaniem nowoczesnej teorii neuroafektywnej.

Leczenie stresu pourazowego połączone z celową praktyką uważności i nowe spojrzenie na ogólnoustrojową dynamikę grupy (oparte na Terapii Centrowej systemów Yvonne Agazarian) są jej znakami towarowymi.
Prowadzi warsztaty z Peterem Levine i napisała wspólnie z nim książki.

 

Wykłady w języku angielskim tłumaczone na język polski.

GRZEGORZ PAWŁOWSKI

GRZEGORZ1D

Koneser praktycznego łączenia rozwoju osobistego, nauki i biznesu. W swej pracy kładzie nacisk na głębokie spotkania ze sobą i działanie. Od ponad 20 lat w rozwoju osobistym. Tworzy jedyne w swoim rodzaju programy szkoleniowe. Korzysta z bogatego doświadczenia i wypracowanych unikalnych narzędzi.Poprowadził kilka tysięcy sesji indywidualnych i setki warsztatów. Esencjonalnie związany jest z szeroką formą rozwoju poprzez powrót do naturalnego oddechu jako głównego życiowego paliwa i niezwykle użytecznego narzędzia coachingowego. Jest jednym z najdłużej działających trenerów w międzynarodowej szkole Breath Integration – INNER ADVENTURES PROGRAMMES INC. Colina Sissona.
Twórca środowiska pracy z oddechem w Polsce i założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem. Autor dwóch książek z przestrzeni coachingu i transformacyjnej pracy z oddechem.

BARBARA ANTONOWICZ

barbara_antonowicz

Jestem psychoterapeutą, trenerem i coachem.

Od ponad 30 lat pracuję z ludźmi na warsztatach i sesjach indywidualnych.

Moim hobby jest język szeroko pojęty i jego analiza.

Jest to komunikacja werbalna, wokalna i niewerbalna, analiza transakcyjna.

Jest to jeszcze głębiej niemy język naszego ciała tj. analiza bioenergetyczna, opracowana przez światowej sławy psychiatrę i psychoterapeutę Alexandra Lowena.

Jest to język niemy lub dźwięki i symptomy, którymi przemawia ciało do każdego z nas.

Fascynuje mnie jak ciało łączy się nierozerwalnie z umysłem. Jak blokady i napięcia tworzą pancerz-zbroję lub inaczej gorset, jak ten z kolei wpływa na płaszczyznę emocjonalną i zachowanie w życiu dorosłym.

Poczucie tej łączności i zrozumienie przeszłych doświadczeń pozwala uświadomić sobie, kim jesteśmy, jaki sens ma przeszłość, co z nią zrobić, by nie kładła się cieniem na życie obecne.

Otworzenie się z miłością i szacunkiem do ciała, pozwala uleczyć ból fizyczny i emocjonalny. Towarzyszenie każdemu człowiekowi w budowaniu kontaktu ze swoim ciałem i rozumieniu jego języka, ostrzeżeń, podziękowań, odkrywaniu znaczenia przeszłości, jej wpływu na jego ciało, gdy był dzieckiem i jego ograniczających przekonań o nim, o świecie i ludziach, doświadczaniu zmiany jego energii w ciele, radości na twarzy i zmian jakości jego życia, jest jedną z najważniejszych wartości w moim życiu. Dzięki temu poznaję jaką wielką tajemnicą jest każdy człowiek, jego ciało, jego psychika, przeszłość i teraźniejszość.

OLEH HUKOVSKYY